PhoneÖzbek Yat Market : + 90 256 618 1858 # Gsm : +90 535 240 4586 & +90 537 574 1869 # Özbek Boya Atölyesi : +90 256 618 2252
  •  
  •  
  • English
  • Türkçe

ÖZBEK YAT HİZMETLERİ BOYACILIK TURİZM İŞL. SAN. VE TİC. LTD. ŞİRKETİ

1998 yılında kurulan şirketimiz, Özbek Yat Hizmetleri Boyacılık Turizm İşletmecilik San. ve Tic. Ltd. Şirketi olarak, 18 yıldan beri Kuşadası Marinada faaliyet göstermektedir. Şirketimiz, Aluminyum bot, Sac bot, Ahşap ve Polyester bot gibi çeşitli tip yatların boya bakımı, astar boya, zehirli boya, vernik, ozmoz, Epoxy sistem, tik oil, Jelkot, Laminasyon ve polyester işleri faaliyeti yapmaktadır.

Şirketimiz, yatçılık faaliyet alanında kısa sürede sektörde hak ettiği yere gelmiştir. Edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

Firmamızın hedefi; teknolojik gelişmelere uygun, müşteri memnuniyetine dayalı hizmet politikasını, kaliteden ödün vermeden sürdürmeye devam etmektir.

Amacımız yat boyacılığı ve polyester işlerinde dünyadaki son teknolojik gelişmeleri takip ederek, taahhüdünü üstlendiğimiz yat boya bakımı, epoxy sistem ve polyester işlerini teknik ve ekonomik gereklere uygun bir şekilde yaparak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

Tecrübeli teknik kadromuzla siz değerli müşterilerimize yat boyacılığı, bakımı ve polyester işleri alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yaptığımız işlerde müşteri memnuniyeti ilk amacımızdır.

Daha sonra yat malzemeleri tedarik ve satışı yapan, Özbek Yat Market faaliyete başlamıştır. Her türlü yat malzemesini bulabileceğiniz yat marketimiz, Marina karşısında İbrahim Çiftçi Sokak Rina Spor Merkezi karşısında faaliyetini devam etmektedir.